Firemní AKCE

Program firemní akce

Firemní akce Army

Vojenský výcvik pro drsné muže i ženy plný legrace a zábavy. Naverbujeme vás do armády a projdete si výcvikem, projedete na čtyřkolkách a absolvujete adrenalinovou jízdu v bojovém vozidle pěchoty. Večer se armáda zabaví hudbou a tancem, vyhodnotíme nejlepší rotu a ti nejodvážnější si mohou vyzkoušet i zápas v bahně.

Zobrazit detail

Firemní akce Hawai

Krásné hawaiské tanečnice vás přivítají s věncem a nápojem hned po příjezdu do areálu. Společně pak přijdete na hlavní „pláž“ kde se budeme bavit soutěžemi a hrami na letní téma, pokud počasí umožní tak se i vykoupeme. Odpoledne zakončíme odpočinkem a přípravou na večerní párty. Plážové lehátka, palmy a opravdu stylová obsluha dotvoří letní náladu, ke které přispěje i program s hawaiskými tanečnicemi, výukou samby, trenažérem surfového prkna a živou hudbou v latino stylu. Nebude chybět vyhlášení vítězů odpoledních her.

Zobrazit detail

Mobilní minigolf na firemní akce

Jak vyplývá už ze samotného názvu, mobilní minigolf si lze zahrát v jakýchkoli prostorách. Ať už pořádáte firemní akci přímo v sídle firmy či v pronajatém sále, mobilní minigolf nevyžaduje příliš místa. Dráha se skládá z několika dílů, které jsme schopni sestavit do pár minut. K dispozici jsou vám samozřejmě dráhy s různou délkou a obtížností. Součástí mobilního minigolfu je také zapůjčené originálních holí.

Zobrazit detail

Brazilská show: Na pár minut v Riu

Brazilská show je plná barev, krásných tanečnic a špičkových tanečních výkonů. Profesionální soubor předvádějící taneční kreace v rytmu samby, rumby a dalších latinskoamerických tanců vás alespoň na chvíli dostane do varu, jako byste právě byli na karnevalu v Rio de Janeiru.

Zobrazit detail

Magic show: Iluze nebo skutečnost?

Vytahování králíků z klobouku a karet z rukávů do moderních magic show dávno nepatří. O tom se budete moci přesvědčit, pokud svoji akci oživíte moderním kouzelnickým číslem „Magické oko“. Tanec, kouzla, iluze a humor, to jsou hlavní přísady, které činí z kouzelnického čísla performera Yva podmanivou show.

Zobrazit detail

SEVEN’S UNPLUGGED

SEVEN’S UNPLUGGED se nese na populární vlně akustického hraní. Pětice v sestavě kytara, bicí, baskytara a dva sólové zpěvy, nabízí v několika sériích bezmála tři hodiny hitů světových rockových velikánů.

Zobrazit detail

Proč firemní akce od nás ?

 • Máme dlouholeté zkušenosti v oboru
 • Zajišťujeme kompletní servis
 • Umíme reagovat pružně a rychle
 • Spolupracujeme s těmi nejlepšími
 • Jsme důslední a spolehliví
 • Nasloucháme našim klientům
 • Stále se profesně vzděláváme
 • Prohlédněte si naše reference
 • Prohlédněte si fotky z akcí

Katalog VYSTOUPENÍ

Zobrazit více…

Rychlý kontakt

 • (+420) 731 877 677
 • info@Vystoupeni.cz