Firemní AKCE

Program firemní akce

Football without limits ( Fotbal bez limitu )

Football without limits je profesionální freestyle fotbalový tým, jehož členové patří k české freestyle fotbalové špičce. Máme za sebou stovky vystoupení v ČR a zahraničí a znáte nás také z televizní soutěže Česko-Slovensko má talent. Mezi naše významné klienty patří UEFA, pro kterou jsme vystupovali na Finále Ligy mistrů v Berlíně během zápasu Barcelona vs Juventus v roce 2015.

Zobrazit detail

Písečná show, Blue Mandarin studio

Kreativní studio BLUE MANDARIN Vám představuje svůj projekt SAND ART – malbu pomocí písku. Je to jedna z nejkrásnějších show pro Váš firemní večírek. Jak SAND ART SHOW vypadá? Umělec pro Vás vytvoří jedinečný příběh pískem s pomocí speciálně podsvíceného stolu. Celý proces diváci sledují na velké obrazovce. Show obvykle trvá kolem 15 min. a je doprovázena hudbou. Příběh tvoříme na základě klientových požadavků. ​SAND ART show bude pro Vás a Vaše hosty uměleckým zážitkem, na který nezapomenete!

Zobrazit detail

Leoš Šimánek - Besedy s promítáním

Poté, co jsem přestal uvádět svá cestovatelská diashow se sedmi projektory, sestavil jsem fotografie z jedné expedice pro digitální promítání. Ve dvou letních obdobích se nám podařil čin, který doposud nemá obdoby – během dvou let obeplout na nafukovacích člunech pobřeží Kanady a Aljašky. Beseda koresponduje s mým bestsellerem – fotografickou knihou – POBŘEŽÍ PACIFIKU: Na nafukovacích člunech z Kanady na Aljašku. Jednu kapitolu z této knihy mám na svých webových stránkách jako ukázkovou. Fotografie, které jsem pro besedu vybral nejdřív dokumentují prvovýstup doposud nezdolané ledovcové třítisícovky Mount Queen Bess – druhé nejvyšší v pohoří Coast Mountais na západním pobřeží Kanady. Dále jsem se zaměřil na naši dlouhou plavbu podél pacifického pobřeží západní Kanady a jižní Aljašky. Cestu jsem podnikl společně s manželkou, synem, dcerou a dvěma přáteli. Šest měsíců jsme mohli obdivovat nádhernou přímořskou přírodu, úchvatné ledovcové velehory a pozorovat množství divokých zvířat. Beseda je nabita zcela neobvyklými zážitky, často i dramatickými – naštěstí vždy s dobrým koncem. Beseda trvá 60 – 90 minut, fotografie mám na flašce. Od pořadatele je třeba zajistit data-projektor, promítací plátno a mikrofon s ozvučením místa promítání. Můj honorář je poměrně vysoký, ale zase ne přehnaný – pohybuje se v rámci (vystavím fakturu včetně DPH).

Zobrazit detail

vzdušná akrobacie

vzdušná akrobacie na závěsném kruhu nebo šálce

Zobrazit detail

MAGIC Soukup je nový český Houdini

Zažijte na vlastní oči, kouzelnickou show zcela jinak. Přední český iluzionista MAGIC Soukup vám předvede show plnou napětí a adrenalinu. Zavěšen několik metrů nad zemí a spoután do svěrací kazajky, bude mít jednu minutu, dostat se z nebezpečí, které mu hrozí po uplynutí stanoveného času. Jedinečnou show, která nemá v České republice obdoby, můžete mít na své akci i Vy!

Zobrazit detail

Proč firemní akce od nás ?

 • Máme dlouholeté zkušenosti v oboru
 • Zajišťujeme kompletní servis
 • Umíme reagovat pružně a rychle
 • Spolupracujeme s těmi nejlepšími
 • Jsme důslední a spolehliví
 • Nasloucháme našim klientům
 • Stále se profesně vzděláváme
 • Prohlédněte si naše reference
 • Prohlédněte si fotky z akcí

Katalog VYSTOUPENÍ

Zobrazit více…

Rychlý kontakt

 • (+420) 731 877 677
 • info@Vystoupeni.cz